iGOM Logo

Köszönet az önkéntes munkáért

2020-01-31 20:02

Fiatalok takarították ki a Bazilika alatti vároldalt. Most Hernádi Ádám polgármester köszönte meg nekik a munkát a Városházán. 

Az esztergomi Magyar Fiatalok Közössége januárban önkéntes munkával kitakarította a Várhegy Duna felőli oldalát. Ezt a munkát a mai napon a Városházán köszönte meg nekik Hernádi Ádám polgármester, aki így írt erről facebook oldalán:

Kedves Esztergomiak!
Néhány esztergomi fiatal, saját elhatározásából, önzetlenül példamutató önkéntes munkát végzett városunkban. A Bazilika alatti hegyoldal teljes kitakarítása volt a céljuk, amit el is végeztek. A város rendezettsége közös felelősségünk, hiszen ez a hely az otthonunk és mi vagyunk aki tehetünk ezért. Ezért városunk és jómagam nevében megköszönöm azt az önzetlenséget és munkát, amit ezek a fiatalok Esztergomért tettek!

 

Szólj hozzá!

Olvastad már?

Jön a vihar

Országszerte erősödik a szél, emiatt több megyére és a fővárosra másodfokú, a többi…

Kutyák végeztek 11 kecskével a Csenkei hídnál

Az elmúlt éjszakán Esztergom-Szamárhegy, Csenkei hídnál egy, valószínű három kutyából…

A cél: a szabályok betartása

Közlekedésrendészeti ellenőrzést tartottak az esztergomi rendőrök, amelynek során a…

Áramszünet lesz február 12-én Kertváros egyes részein

Településünkön áramszünet várható a jelzett időszakban, Kertváros egyes utcáiban.

© 2017-2020. igom.hu | Impresszum | hello@igom.hu