iGOM Logo

Köszönet az önkéntes munkáért

2020-01-31 20:02

Fiatalok takarították ki a Bazilika alatti vároldalt. Most Hernádi Ádám polgármester köszönte meg nekik a munkát a Városházán. 

Az esztergomi Magyar Fiatalok Közössége januárban önkéntes munkával kitakarította a Várhegy Duna felőli oldalát. Ezt a munkát a mai napon a Városházán köszönte meg nekik Hernádi Ádám polgármester, aki így írt erről facebook oldalán:

Kedves Esztergomiak!
Néhány esztergomi fiatal, saját elhatározásából, önzetlenül példamutató önkéntes munkát végzett városunkban. A Bazilika alatti hegyoldal teljes kitakarítása volt a céljuk, amit el is végeztek. A város rendezettsége közös felelősségünk, hiszen ez a hely az otthonunk és mi vagyunk aki tehetünk ezért. Ezért városunk és jómagam nevében megköszönöm azt az önzetlenséget és munkát, amit ezek a fiatalok Esztergomért tettek!

 

Szólj hozzá!

Olvastad már?

Esztergomot is érinti az új MAHART hajójárat

A dunakanyari körjáratához kapcsolódva két új hajójáratot indít péntektől Esztergom és…

Tóth Vera Együtt mEgyünk - Kiskoncertek nagy borélmények – Esztergom augusztus 5.

Jövő hét szerdán felejthetetlen koncert lesz a Rózsakert belső udvarában!

Kicsoda Hernádi Zsolt?- videó

Tíz nap alatt, közel 35 ezren tekintették meg azt a videót, amit a Partizán youtube csatorna…

Elmarad a 2020-as Simon-Júda napi vásár Párkányban

Elmarad a 2020-as Simon-Júda napi vásár Párkányban.

© 2017-2020. igom.hu | Impresszum | hello@igom.hu