iGOM Logo

Ők Esztergom jó tanulói, jó sportolói

2019-12-12 14:20 Forrás: www.esztergom.hu

A Vármúzeum lovagtermében köszöntötték a sportéletben és tanulásban egyaránt kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákokat december 11-én, szerdán.


A diákokkal, tanárokkal, sportvezetőkkel és családtagokkal zsúfolásig megtelt Lovagteremben rendezett ünnepélyes díjátadó estet Berecz Anna, az Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium diákjával közösen elénekelt Himnusz nyitotta.

Hernádi Ádám, Esztergom Város polgármestere ezt követő ünnepi köszöntőjében hangsúlyozta, hogy a diákok által elért kimagasló eredmények egész Esztergom sikerei is egyben. Mint fogalmazott: „Ti vagytok azok, akikre már most büszkén tekintünk, akik olyan példát mutattok mindannyiuknak, olyan eredményeket értetek el, amelyek megalapozzák nem csak a jövő Esztergomát, de megalapozzák a jövő Magyarországát is.”

Esztergom polgármestere köszönetet mondott mindazoknak a szülőknek, tanároknak, edzőknek is, akik segítették a diákokat, valamint hangsúlyozta, hogy az önkormányzat mindent megtesz azért, hogy a lehető legjobb feltételeket teremtse meg az esztergomi oktatási intézményekben tanulók számára.Ahogy ez a díj is mutatja, az Önkormányzat egyik fontos törekvése, hogy segítse az egészséges életmódra nevelést.

A polgármester kiemelte: "megígértük, s megtesszük: gördeszka, roller és kerékpár pályát és rekortán futópályát építünk és létrehozunk egy kiemelt sporttámogatási és szponzorációs alapot is."

A díjakat Hernádi Ádám polgármester, Erős Gábor alpolgármester és Heckel Zoltán képviselő adta át a diákoknak és edzőknek. Az ünnepi díjátadó est fogadással zárult. 

A díjazottak névsora

Az I. korcsoport leány kategória

Emléklapot kapnak: 
Iacobut Flóra
Nádler Emma

Bronz fokozat
Jung Zsófia
Schmidt Mária
Zámbó Liza Zsófia

Ezüst fokozat
Vas Virág

Arany fokozat
Antal Bianka
Nehéz Regina
Tóth Enikő
Waldmann Regina

Az első korcsoport fiú díjazottak

Bronz fokozat
Csányi Vilmos Roland
Nagy Edvárd
Vonka Nimród

Ezüst fokozat
Gódor Gergő András

Arany fokozat
Speier Kenéz 

II. korcsoport lány helyezettjei

Emléklap
Baumann Enikő
Dávid Míra
Iacobut Linda
Ipolyi Nóra
Katona-Kovacsics Anna
Lévai Anett
Magyar Boglárka
Mázsi Hanna Viktória
Móczik Lili
Peck Linett
Villányi Eszter

Bronz fokozat
Bak Julianna Petra

Ezüst fokozat
Ardelán Alexa
Nádudvari Sára
Varga Réka

Arany fokozat
Hajdú Angelika Virág
Kálmán Ottília
Molnár Barbara

II. korcsoport fiú kategória

Emléklap
Nádasi Marcell
Balla Zsombor
Csordás Mátyás
Herszényi Örs
Jó-Dobronya Kálmán Bence
Kató Dávid
Kicsindy Lél Márton
Kis-Szölgyémi Ákos
Mezei Gergely
Nádasi Benedek
Nádler Ádám
Pál Bence
Pónya Dávid
Pósa Milán

Bronz fokozat
Félegyházi Gábor
Horváth Bercel
Jung Marcell

Ezüst fokozat
Nagy Levente

Arany fokozat
Ádám Dominik Erik
Chen Zheng Hao
Kántor László
Zámbó Benedek Mátyás

III. korcsoport lány kategória

Emléklap
Ágh Luca
Jó-Dobronya Éva
Mázsi Laura
Nagy Csenge
Varga Viktória
Willner-Haring Dóra

Bronz fokozat
Barics Rebeka Panna
Demcsik Alexandra
Erdész Lola Viktória
Fenyves Lili
Legény Glória
Molnár Csenge
Puksa Luca
Ráczkevy Janka

Ezüst fokozat
Bak Nóra Lilla
Horváth Ludovika
Kovács Viola Veronika
Szekeres Antónia Patrícia
Tóth Blanka Fruzsina
Vaszi Zsófia

Arany fokozat
Bartal Zsófia
Czibula Rebeka
Miszlai Mira

III. korcsoport fiú díjazottjai

Emléklap
Ambrus Tamás
Mészáros Gergely
Ipolyi Kevin

Bronz fokozat
Antalics Ádám
Horváth Ábel
Horváth Ármin Noel
Kiss Balázs
Knapp- Nagy János Lehel

Ezüst fokozat
Deák Ferenc
Kahl Benjamin András
Speier Kende
Vas András

Arany fokozat
Hencz Áron
Keil István
Molnár Zétény
Nagy Olivér
Villányi Csongor

IV. korcsoport lány kategória

Emléklap
Engelbrecht Szonja
Katina Maja
Kicsindy Anna
Köles Lívia

Bronz fokozat
Hertlik Nóra
Horváth Dorina
Kiss Kata
Magi Sára

Ezüst fokozat
Czibula Tamara
Ocskó Liliána

Arany fokozat
Bodocz Lara Dorina
Keil Elíz

IV. korcsoport fiú kategória

Emléklap
Vollár Martin Miklós

Bronz fokozat
Marosvári Gergő

Ezüst fokozat
Marosújvári Kristóf
Pétervári Szabolcs

Arany fokozat
Csákvári Bence
Urbán Bálint

V. korcsoport lány kategória

Emléklap
Gál Lili 

Bronz fokozat
Ocskay Flóra
Simó Anna Dorka

Ezüst fokozat
Rajos Léna

Arany fokozat
Bagita Dóra

V. korcsoport fiú kategória

Emléklap
Balla Botond
Kovács Márton

Bronz fokozat
Szegi Csaba

Ezüst fokozat
Belányi Bálint
Gonda Attila

Arany fokozat
Baráth Albert Károly
Bódi Bence

VI. korcsoport lány kategória

Bronz fokozat
Ruzsits Dorottya
Schubert Vivien

Ezüst fokozat
Szedlacsek Anna

Arany fokozat
Szaturi Tia Patrícia
Wild Zsófia Mária

VI. korcsoport fiú kategória

Arany fokozat
Linn Kevin

 

Szólj hozzá!

Olvastad már?

Átadták az Adalbert Hotel Szent Tamásról elnevezett új szárnyát

Esztergomban hétfőn átadták az Adalbert Hotel Szent Tamásról elnevezett új szárnyát: a…

Ismét fogad hulladékot a Kesztölci úton található hulladékkezelő telep

A Kesztölci úton található állomáson munkanapokon 8-14 óra között lehet leadni a…

Itt az új esztergomi adóbeszedési bankszámlaszámok!

2020. szeptember 1-től új adóbeszedési bankszámlaszámokat kell használni Esztergom…

Módosul a menetrend 29-én a Tour de Hongrie miatt

2020. augusztus 29-én (szombaton napközben) a Tour de Hongrie kerékpárverseny idején…

© 2017-2020. igom.hu | Impresszum | hello@igom.hu